Огляд погодних умов на Закарпатті станом на

27.11.2023 р.1. Минулої доби 26-27 листопада синоптична ситуація визначалася впливом улоговини циклону.
Вдень хмарна з проясненнями погода, переважно в горах пройшов слабкий сніг. Кількість опадів 0.0-2 мм. На окремих ділянках доріг ожеледиця, на високогір'ї туман з видимістю 500 м. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря становила 2° тепла - 2° морозу, на високогір'ї до 9° морозу.
Вночі хмарна з проясненнями погода, переважно в горах пройшов слабкий сніг. Кількість опадів 0.0-3 мм. На дорогах гірської частини місцями ожеледиця. На високогір'ї туман з видимістю 500 м. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря становила 2-5° морозу, на високогір'ї 11-12° морозу.
Протягом дня атмосферний тиск падатиме, відносна вологість повітря зменшиться.
Вдень ситуація істотно не зміниться. Очікується хмарно з проясненнями, переважно в горах слабкий сніг. На високогір'ї подекуди туман. На дорогах гірської частини території області ожеледиця. Вітер північний 7-12 м/с. Температура повітря 1° тепла - 4° морозу, в горах місцями 6-11° морозу.
В м. Ужгороді близько нуля.2. Минулої доби по області вдень спостерігалась хмарна погода, без істотних опадів, вночі хмарна з проясненнями погода, переважно в горах пройшов слабкий сніг.
На річках відбувались зниження рівнів води.
Протягом доби по області очікується хмарна з проясненнями погода, вдень - слабкий сніг, мокрий сніг, вночі - сніг, вранці значний.
На річках продовжаться невеликі зниження рівнів води.

3. Зимуючі культури перебували у стані спокою. Мінімальна температура грунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур та багаторічних трав знаходилась в межах 0-3°морозу, що значно вище критичних температур вимерзання.