Огляд погодних умов на Закарпатті станом на

21.01.2021 р.1. Вдень 20 січня погода області визначалась циклонічною діяльністю. Спостерігалась хмарна погода, пройшов слабкий сніг з кількістю 0,2-3 мм. На дорогах ожеледиця. Подекуди відмічались: туман з видимістю 50-500 м, ожеледь. Вітер південний 5-10, на високогір'ї подекуди пориви до 15-18 м/с. Температура повітря 0-1° морозу, на високогір'ї 5-6° морозу.
Вночі 21 січня погода області також визначалась впливом північного циклону. Спостерігалась хмарна погода, пройшли опади у вигляді дощу, в горах місцями з мокрим снігом, на високогір'ї - сніг. Кількість опадів 0,1-5 мм. Подекуди відмічався туман з видимістю 50-900 м, ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер південний 5-10 м/с. Температура повітря від 1° тепла до 4° морозу.
Станом на 8:00 за к. ч. температура повітря в м. Ужгород становила 4,0° тепла, атмосферний тиск 1002,3 гПа ( 751,7 мм. рт. ст.), вологість повітря 78 %
Протягом дня вологість повітря істотно не зміниться,, тиск буде слабо падати.
Вдень 21 січня вплив північного циклону збережеться. Прогноз на день: Хмарно з проясненнями, місцями слабкі опади. Подекуди: туман, на дорогах ожеледиця. Вітер південний 7-12, на високогір'ї подекуди пориви 15-20 м/с. Температура повітря 2-7° тепла, на високогір'ї близько нуля.
В м. Ужгороді 4-6° тепла.

2. Минулої доби по області спостерігалась хмарна погода, температури повітря підвищились до 1°морозу - 4°тепла, вдень пройшов слабкий сніг, вночі пройшли опади у вигляді дощу, в горах місцями з мокрим снігом, на високогір'ї - сніг.
На річках відбувались невеликі коливання рівнів води, утримувались та послаблювались льодові явища.
Протягом доби по області очікується хмарна з проясненнями погода, місцями слабкі опади, на більшості річок будуть відбуватись невеликі підвищення рівнів води, слабшати та руйнуватись льодові явища.


3. Озимі культури по всій території області перебували у стані зимового спокою. Мінімальна температура грунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур та багаторічних трав знаходилась в межах від 0-2° морозу, що значно вище критичних температур вимерзання. Грунт промерзав до 8 см.