Гідрологічне штормове попередження


Дата і час випуску: 17.07.2024 09:30

Попередження про небезпечне гiдрологiчне явище (НГЯ-І): Вдень 17 та вночі 18 липня на більшій частині території Закарпатської області очікуються грози, під час гроз місцями значні, подекуди сильні, дощі. В місцях проходження сильних дощів, очікується формування значного місцевого та схилового стоку, стрімке підвищення рівнів води на малих водотоках на 0,3-1,0 м з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав. В гірських районах існує загроза сходу невеликих селів (рівень небезпеки жовтий). На більшості річок області будуть відбуватись невеликі коливання рівнів в межах корінних берегів (без негативних наслідків). По мірі розвитку синоптичної ситуації будуть уточнюватись гідрологічні прогнози.
Гідрологічне штормове попередження


Дата і час випуску: 10.07.2024 15:00

Попередження про небезпечне гiдрологiчне явище (НГЯ-І): Вдень та ввечері 10-го липня переважно в центральній гірській частині території Закарпатської області очікуються грози. Під час грози місцями значні дощі (15-29 мм /12 год і менше), в окремих пунктах град (6-19 мм) В місцях проходження сильних дощів, очікується формування значного місцевого та схилового стоку, стрімке підвищення рівнів води на малих водотоках на 0,3-1,0 м з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав. В гірських районах існує загроза сходу невеликих селів (рівень небезпеки жовтий). В верхів"ях більшості річок будуть відбуватись невеликі підвищення рівнів в межах корінних берегів (без негативних наслідків). По мірі розвитку синоптичної ситуації будуть уточнюватись гідрологічні прогнози.
Гідрологічне штормове попередження


Дата і час випуску: 09.07.2024 09:30

Попередження про небезпечне гiдрологiчне явище (НГЯ-І): Вдень та ввечері 9 липня, місцями по території Закарпатської області очікуються грози, під час грози місцями значні та локально сильні короткочасні дощі. В місцях проходження сильних дощів, очікується формування значного місцевого та схилового стоку, стрімке підвищення рівнів води на малих водотоках на 0,3-1,0 м з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав. В гірських районах існує загроза сходу невеликих селів (рівень небезпеки жовтий). В верхів"ях більшості річок будуть відбуватись невеликі підвищення рівнів в межах корінних берегів (без негативних наслідків). По мірі розвитку синоптичної ситуації будуть уточнюватись гідрологічні прогнози.
Гідрологічне штормове попередження


Дата і час випуску: 08.07.2024 14:10

Попередження про небезпечне гiдрологiчне явище (НГЯ-І): Вдень та ввечері 8-го липня, на більшій частині території Закарпатської області очікуються грози. Під час грози місцями значні та локально сильні короткочасні дощі. В місцях проходження сильних дощів, очікується формування значного місцевого та схилового стоку, стрімке підвищення рівнів води на малих водотоках на 0,3-1,0 м з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав. В гірських районах існує загроза сходу невеликих селів (рівень небезпеки жовтий). В верхів"ях більшості річок будуть відбуватись невеликі підвищення рівнів в межах корінних берегів (без негативних наслідків). По мірі розвитку синоптичної ситуації будуть уточнюватись гідрологічні прогнози.